KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431029
nr 1343 1029
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Mynttorget, Stockholm. Signerad, numrerad 14/310, oramat löst blad, 17x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:14:15
24/8 17:15:00
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg